köpa LTC3245IDE#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | 2.5V (3.3V, 5V) |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | 5V |
| Spänning - Ingång (Min): | 2.7V |
| Spänning - Ingång (Max): | 38V |
| Topologi: | Charge Pump |
| Synkron Likriktare: | No |
| Leverantörs Device Package: | 12-DFN (4x3) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Adjustable (Programmable) |
| Utgångskonfiguration: | Positive |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC3245IDE#TRPBF |
| Fungera: | Step-Up/Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 450kHz |
| Utvidgad beskrivning: | Charge Pump Switching Regulator IC Positive Adjustable (Programmable) 2.5V (3.3V, 5V) 1 Output 250mA 12-WFDFN Exposed Pad |
| Beskrivning: | IC REG SWTCHD CAP ADJ/PROG 12DFN |
| Aktuell - utgång: | 250mA |
| Email: | [email protected] |