köpa LTC3260EMSE#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | -Vin |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | - |
| Spänning - Ingång (Min): | 4.5V |
| Spänning - Ingång (Max): | 32V |
| Topologi: | Charge Pump |
| Synkron Likriktare: | No |
| Leverantörs Device Package: | 16-MSOP-EP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Fixed |
| Utgångskonfiguration: | Positive and Negative (Dual Rail) |
| Andra namn: | LTC3260EMSEPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC3260EMSE#PBF |
| Fungera: | Ratiometric |
| Frekvensomkoppling: | 50kHz ~ 500kHz |
| Utvidgad beskrivning: | Charge Pump Switching Regulator IC Positive and Negative (Dual Rail) Fixed -Vin 2 Output 100mA 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Beskrivning: | IC REG SWTCHD CAP INV 16MSOP |
| Aktuell - utgång: | 100mA |
| Email: | [email protected] |