köpa LTC3265MPFE#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | -Vin, 2Vin |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | - |
| Spänning - Ingång (Min): | 4.5V |
| Spänning - Ingång (Max): | 32V |
| Topologi: | Charge Pump |
| Synkron Likriktare: | No |
| Leverantörs Device Package: | 20-TSSOP-EP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Fixed |
| Utgångskonfiguration: | Positive and Negative (Dual Rail) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | LTC3265MPFE#TRPBF |
| Fungera: | Ratiometric |
| Frekvensomkoppling: | 50kHz ~ 500kHz |
| Utvidgad beskrivning: | Charge Pump Switching Regulator IC Positive and Negative (Dual Rail) Fixed -Vin, 2Vin 2 Output 100mA 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Beskrivning: | IC REG SWTCHD CAP INV 20TSSOP |
| Aktuell - utgång: | 100mA |
| Email: | [email protected] |