köpa LTC3452EUF#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Min): | 2.7V |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel (Max): | 5.5V |
| Spänning - utgång: | 4.5V |
| Typ: | DC DC Regulator |
| Topologi: | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Leverantörs Device Package: | 20-QFN (4x4) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal utgångar: | 7 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC3452EUF#PBF |
| Intern strömbrytare: | Yes |
| Frekvens: | 1MHz |
| Utvidgad beskrivning: | LED Driver IC 7 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) 25mA, 150mA 20-QFN (4x4) |
| mörkläggning: | - |
| Beskrivning: | IC LED DRIVER RGLTR 25MA 20QFN |
| Ström - Utgång / kanal: | 25mA, 150mA |
| tillämpningar: | Backlight, Camera Flash |
| Email: | [email protected] |