köpa LTC3521IFE#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | 0.6V |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | 5.5V |
| Spänning - Ingång (Min): | 1.8V |
| Spänning - Ingång (Max): | 5.5V |
| Topologi: | Buck, Buck-Boost |
| Synkron Likriktare: | Yes |
| Leverantörs Device Package: | 20-TSSOP-EP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Adjustable |
| Utgångskonfiguration: | Positive |
| Andra namn: | LTC3521IFEPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 3 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC3521IFE#PBF |
| Fungera: | Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 1.1MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Buck, Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 3 Output 600mA, 1A 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Beskrivning: | IC REG BUCK BST ADJ TRPL 20TSSOP |
| Aktuell - utgång: | 600mA, 1A |
| Email: | [email protected] |