köpa LTC3780EUH#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd): | 4 V ~ 30 V |
|---|---|
| Topologi: | Buck-Boost |
| Synkron Likriktare: | Yes |
| Leverantörs Device Package: | 32-QFN (5x5) |
| Serier: | - |
| Seriella gränssnitt: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Transistor Driver |
| Utgångsfaser: | 1 |
| Utgångskonfiguration: | Positive |
| Andra namn: | LTC3780EUHPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 5 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC3780EUH#PBF |
| Fungera: | Step-Up/Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 200kHz ~ 400kHz |
| Utvidgad beskrivning: | Buck-Boost Regulator Positive Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 32-QFN (5x5) |
| Driftscykel (Max): | 99% |
| Beskrivning: | IC REG CTRLR BUCK-BOOST 32QFN |
| Kontrollfunktioner: | Current Limit, Enable, Power Good, Soft Start |
| Klocksynkronisering: | No |
| Email: | [email protected] |