köpa LTC3784EUFD#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd): | 4.5 V ~ 60 V |
|---|---|
| Topologi: | Boost |
| Synkron Likriktare: | Yes |
| Leverantörs Device Package: | 28-QFN (4x5) |
| Serier: | PolyPhase® |
| Seriella gränssnitt: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Transistor Driver |
| Utgångsfaser: | 2 |
| Utgångskonfiguration: | Positive |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 2 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC3784EUFD#PBF |
| Fungera: | Step-Up |
| Frekvensomkoppling: | 105kHz ~ 760kHz |
| Utvidgad beskrivning: | Boost Regulator Positive Output Step-Up DC-DC Controller IC 28-QFN (4x5) |
| Driftscykel (Max): | 96% |
| Beskrivning: | IC REG CTRLR BOOST 28QFN |
| Kontrollfunktioner: | Current Limit, Enable, Frequency Control, Power Good, Soft Start |
| Klocksynkronisering: | No |
| Email: | [email protected] |