köpa LTC3819EG#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång: | 1.03 V ~ 1.41 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 4 V ~ 36 V |
| Leverantörs Device Package: | 36-SSOP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 36-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC3819EG#PBF |
| Utvidgad beskrivning: | - Controller, Sun Server Voltage Regulator IC 1 Output 36-SSOP |
| Beskrivning: | IC CNTRLR STEP DOWN 36-SSOP |
| tillämpningar: | Controller, Sun Server |
| Email: | [email protected] |