köpa LTC3859AIUHF#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd): | 4.5 V ~ 38 V |
|---|---|
| Topologi: | Buck, Buck-Boost, SEPIC |
| Synkron Likriktare: | Yes |
| Leverantörs Device Package: | 38-QFN (5x7) |
| Serier: | - |
| Seriella gränssnitt: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 38-WFQFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Transistor Driver |
| Utgångsfaser: | 2 |
| Utgångskonfiguration: | Positive |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 3 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC3859AIUHF#TRPBF |
| Fungera: | Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 115kHz ~ 835kHz, 350kHz ~ 535kHz |
| Utvidgad beskrivning: | Buck, Buck-Boost, SEPIC Regulator Positive Output Step-Down, Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 38-QFN (5x7) |
| Driftscykel (Max): | 99%, 100% |
| Beskrivning: | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 38QFN |
| Kontrollfunktioner: | Enable, Frequency Control, Power Good, Soft Start, Tracking |
| Klocksynkronisering: | No |
| Email: | [email protected] |