köpa LTC3896HFE#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd): | 4 V ~ 140 V |
|---|---|
| Topologi: | Buck-Boost |
| Synkron Likriktare: | No |
| Leverantörs Device Package: | 38-TSSOP-EP |
| Serier: | - |
| Seriella gränssnitt: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) 31 Leads, Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Transistor Driver |
| Utgångsfaser: | 1 |
| Utgångskonfiguration: | Negative |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | LTC3896HFE#TRPBF |
| Fungera: | Step-Up/Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 50kHz ~ 900kHz |
| Utvidgad beskrivning: | Buck-Boost Regulator Negative Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 38-TSSOP-EP |
| Driftscykel (Max): | 99% |
| Beskrivning: | IC REG BUCK BOOST 38TSSOP |
| Kontrollfunktioner: | Current Limit, Enable, Frequency Control, Phase Control, Power Good, Soft Start |
| Klocksynkronisering: | No |
| Email: | [email protected] |