köpa LTC4215CUFD-2#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.9 V ~ 15 V |
|---|---|
| Typ: | Hot Swap Controller, Monitor |
| Leverantörs Device Package: | 24-QFN (5x4) |
| Serier: | - |
| Programmerbara funktioner: | Auto Retry, Current Limit, Fault Timeout, Latched Fault |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Andra namn: | LTC4215CUFD2PBF |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal kanaler: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC4215CUFD-2#PBF |
| Intern strömbrytare: | No |
| Funktioner: | I²C, OVP, UVLO |
| Funktionsnålar: | /ALERT, FB, OV, SOURCE, SS |
| Utvidgad beskrivning: | Hot Swap Controller, Monitor 1 Channel General Purpose 24-QFN (5x4) |
| Beskrivning: | IC CTRLR HOT SWAP 24-QFN |
| Nuvarande - Tillförsel: | 3mA |
| Ström - Utgång (Max): | - |
| tillämpningar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |