köpa LTC4217CFE#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.9 V ~ 26.5 V |
|---|---|
| Typ: | Hot Swap Controller, Monitor |
| Leverantörs Device Package: | 20-TSSOP-EP |
| Serier: | - |
| Programmerbara funktioner: | Auto Retry, Current Limit, Fault Timeout, Latched Fault, OVP, UVLO |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal kanaler: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 5 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC4217CFE#TRPBF |
| Intern strömbrytare: | Yes |
| Funktioner: | Thermal Limit |
| Funktionsnålar: | FB, /FLT, IMON, ISET, OV, PG, TIMER, UV |
| Utvidgad beskrivning: | Hot Swap Controller, Monitor 1 Channel General Purpose 20-TSSOP-EP |
| Beskrivning: | IC CTRLR HOT SWAP 2A 20-TSSOP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 1.6mA |
| Ström - Utgång (Max): | 2A |
| tillämpningar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |