köpa LTC4219CDHC-12#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.9 V ~ 15 V |
|---|---|
| Typ: | Hot Swap Controller, Monitor |
| Leverantörs Device Package: | 16-DFN (5x3) |
| Serier: | - |
| Programmerbara funktioner: | Current Limit, Fault Timeout |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 16-WFDFN Exposed Pad |
| Andra namn: | LTC4219CDHC12PBF |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal kanaler: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC4219CDHC-12#PBF |
| Intern strömbrytare: | Yes |
| Funktioner: | Thermal Limit, UVLO |
| Funktionsnålar: | /EN1, /EN2, FB, /FLT, IMON, ISET, /PG, TIMER |
| Utvidgad beskrivning: | Hot Swap Controller, Monitor 1 Channel General Purpose 16-DFN (5x3) |
| Beskrivning: | IC CTLR HOT SWAP 12A 16DFN |
| Nuvarande - Tillförsel: | 1.6mA |
| Ström - Utgång (Max): | 5.6A |
| tillämpningar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |