köpa LTC4307IDD#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Typ: | Buffer, Accelerator |
| Leverantörs Device Package: | 8-DFN (3x3) |
| Signalkonditionering: | - |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Produktion: | 2-Wire Bus |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kanaler: | 2 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC4307IDD#PBF |
| Inmatning: | 2-Wire Bus |
| Utvidgad beskrivning: | Buffer, Accelerator 2 Channel 400kHz 8-DFN (3x3) |
| Beskrivning: | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8DFN |
| Försening: | - |
| Datahastighet (max): | 400kHz |
| Nuvarande - Tillförsel: | 8mA |
| Kapacitans - Input: | 10pF |
| tillämpningar: | I²C - Hotswap |
| Email: | [email protected] |