köpa LTC4313CMS8-3#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.9 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Typ: | Buffer, Accelerator |
| Leverantörs Device Package: | 8-MSOP |
| Signalkonditionering: | - |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Produktion: | 2-Wire Bus |
| Andra namn: | LTC4313CMS83PBF |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal kanaler: | 1 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC4313CMS8-3#PBF |
| Inmatning: | 2-Wire Bus |
| Utvidgad beskrivning: | Buffer, Accelerator 1 Channel 400kHz 8-MSOP |
| Beskrivning: | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP |
| Försening: | - |
| Datahastighet (max): | 400kHz |
| Nuvarande - Tillförsel: | 8.1mA |
| Kapacitans - Input: | 10pF |
| tillämpningar: | I²C - Hotswap |
| Email: | [email protected] |