köpa LTC4367CMS8-1#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.5 V ~ 60 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 8-MSOP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC4367CMS8-1#TRPBF |
| Utvidgad beskrivning: | Overvoltage, Undervoltage Protection PMIC 8-MSOP |
| Beskrivning: | SUPPLY PROTECTION CONTROLLER |
| Nuvarande - Tillförsel: | 70µA |
| tillämpningar: | Overvoltage, Undervoltage Protection |
| Email: | [email protected] |