köpa LTC4444MPMS8E-5#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 4.5 V ~ 13.5 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 8-MSOP-EP |
| Serier: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 8ns, 5ns |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Andra namn: | LTC4444MPMS8E5PBF |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Antal drivrutiner: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC4444MPMS8E-5#PBF |
| Logisk spänning - VIL, VIH: | 1.85V, 3.25V |
| Inmatningstyp: | Inverting |
| Högsidans spänning - Max (Bootstrap): | 114V |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Utvidgad beskrivning: | Half-Bridge Gate Driver IC Inverting 8-MSOP-EP |
| Driven konfiguration: | Half-Bridge |
| Beskrivning: | IC MOSFET DVR N-CH SYNC 8-MSOP |
| Aktuell - Peak Output (Källa, Sink): | 2.5A, 3A |
| Kanaltyp: | Independent |
| Email: | [email protected] |