köpa LTC6240HVIS5#TRMPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 2.8 V ~ 11 V, ±1.4 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 60µV |
| Leverantörs Device Package: | TSOT-23-5 |
| Slew Rate: | 10 V/µs |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Utmatningstyp: | Rail-to-Rail |
| Andra namn: | LTC6240HVIS5#TRMPBF-ND LTC6240HVIS5#TRMPBFTR LTC6240HVIS5TRMPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC6240HVIS5#TRMPBF |
| Gain Bandwidth Product: | 18MHz |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail TSOT-23-5 |
| Beskrivning: | IC OPAMP GP 18MHZ RRO TSOT23-5 |
| Nuvarande - Tillförsel: | 2.7mA |
| Ström - Utgång / kanal: | 35mA |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 0.5pA |
| Förstärkare Typ: | General Purpose |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |