köpa LTC6253HMS8#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 2.5 V ~ 5.25 V, ±1.25 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 100µV |
| Leverantörs Device Package: | 8-MSOP |
| Slew Rate: | 280 V/µs |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Utmatningstyp: | Rail-to-Rail |
| Andra namn: | LTC6253HMS8PBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal kretsar: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC6253HMS8#PBF |
| Gain Bandwidth Product: | 720MHz |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-MSOP |
| Beskrivning: | IC OPAMP GP 720MHZ RRO 8MSOP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 4.25mA |
| Ström - Utgång / kanal: | 100mA |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 1.4µA |
| Förstärkare Typ: | General Purpose |
| -3db bandbredd: | 400MHz |
| Email: | [email protected] |