köpa LTC6257CMS#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 1.8 V ~ 5.25 V, ±0.9 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 100µV |
| Leverantörs Device Package: | 16-MSOP |
| Slew Rate: | 1.8 V/µs |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Utmatningstyp: | Rail-to-Rail |
| Andra namn: | LTC6257CMSPBF |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal kretsar: | 4 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC6257CMS#PBF |
| Gain Bandwidth Product: | 6.5MHz |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 16-MSOP |
| Beskrivning: | IC OPAMP GP 6.5MHZ RRO 16MSOP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 65µA |
| Ström - Utgång / kanal: | 35mA |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 5nA |
| Förstärkare Typ: | General Purpose |
| -3db bandbredd: | 4.5MHz |
| Email: | [email protected] |