köpa LTC6363HDCB#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 2.8 V ~ 11 V, ±1.4 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 25µV |
| Leverantörs Device Package: | 8-DFN (2x3) |
| Slew Rate: | 75 V/µs |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Cut Strip |
| Förpackning / fall: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Rail-to-Rail |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | LTC6363HDCB#PBF |
| Gain Bandwidth Product: | 500MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Differential Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-DFN (2x3) |
| Beskrivning: | IC OPAMP DIFF RRO 8DFN |
| Nuvarande - Tillförsel: | 1.9mA |
| Ström - Utgång / kanal: | 55mA |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 100nA |
| Förstärkare Typ: | Differential |
| -3db bandbredd: | 35MHz |
| Email: | [email protected] |