köpa LTC6904MPMS8#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Typ: | Oscillator, Silicon |
| Leverantörs Device Package: | 8-MSOP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC6904MPMS8#TRPBF |
| Frekvens: | 1kHz ~ 68MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Oscillator, Silicon IC 1kHz ~ 68MHz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Beskrivning: | IC OSC SILICON PROG 8MSOP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 7mA |
| Räkna: | - |
| Email: | [email protected] |