köpa MA2C8400BF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Peak Reverse (Max): | 32V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | DO-34 |
| Serier: | - |
| Q @ Vr, F: | - |
| Förpackning: | Tape & Box (TB) |
| Förpackning / fall: | DO-204AG, DO-34, Axial |
| Andra namn: | MA2C8400BFTB |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MA2C8400BF |
| Utvidgad beskrivning: | Varactor Single 32V Through Hole DO-34 |
| Diodtyp: | Single |
| Beskrivning: | DIODE VARIABLE CAP 32V DO-34 |
| Kapacitansförhållande: | C2/C10 |
| Kapacitansförhållande: | 3.4 |
| Kapacitans @ Vr, F: | 5.7pF @ 10V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |