köpa MAL205646153E3 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 25V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Serier: | 056 PSM-SI |
| Ripple Current: | 3.92A @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can - Snap-In |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MAL205646153E3 |
| Livstid @ Temp.: | 12000 Hrs @ 85°C |
| Spridning av bly: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | 39 mOhm |
| Höjd - Sittande (Max): | 2.047" (52.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 15000µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 43 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 43 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivning: | CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP |
| Kapacitans: | 15000µF |