köpa MAL210225102E3 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 350V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 1.969" Dia (50.00mm) |
| Serier: | 102 PHR-ST |
| Ripple Current: | 5.6A |
| Polarisering: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andra namn: | 4342PHBK |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Chassis Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 11 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | MAL210225102E3 |
| Livstid @ Temp.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| Spridning av bly: | 0.874" (22.20mm) |
| Impedans: | 102 mOhm |
| Höjd - Sittande (Max): | 3.150" (80.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 1000µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 145 mOhm 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 145 mOhm |
| Beskrivning: | CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW |
| Kapacitans: | 1000µF |
| tillämpningar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |