köpa MAL213638689E3 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 63V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serier: | 136 RVI |
| Ripple Current: | 182mA @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Tape & Box (TB) |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MAL213638689E3 |
| Livstid @ Temp.: | 6000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedans: | 210 mOhm |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.689" (17.50mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 68µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL |
| Kapacitans: | 68µF |