köpa MAP5KE100CA med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Reverse Standoff (Typ): | 100V |
|---|---|
| Spänning - Klämma (Max) @ Ipp: | 162V |
| Spänning - Uppdelning (Min): | 111V |
| Typ: | Zener |
| Leverantörs Device Package: | DO-204AL (DO-41) |
| Serier: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 500W |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Andra namn: | 1086-4291 1086-4291-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MAP5KE100CA |
| Beskrivning: | TVS DIODE 100VWM 162VC DO41 |
| Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 3.1A |