köpa MAPLAD30KP160A med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Reverse Standoff (Typ): | 160V |
|---|---|
| Spänning - Klämma (Max) @ Ipp: | 259V |
| Spänning - Uppdelning (Min): | 178V |
| Envärdiga kanaler: | 1 |
| Typ: | Zener |
| Leverantörs Device Package: | PLAD |
| Serier: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 30000W (30kW) |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Nonstandard SMD |
| Andra namn: | 1086-4832 1086-4832-MIL |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MAPLAD30KP160A |
| Beskrivning: | TVS DIODE 160VWM 259VC SMD |
| Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 116A |