köpa MAX15104EWL+T med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång: | 0.6 V ~ 5.2 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 1.7 V ~ 5.5 V |
| Spänning - Dropout (Typisk): | 0.05V @ 2A |
| Leverantörs Device Package: | 15-WLP (2.65x1.57) |
| Serier: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Adjustable |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 15-WFBGA, WLBGA |
| Andra namn: | MAX15104EWL+ MAX15104EWL+TTR MAX15104EWL+TTR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal tillsynsmyndigheter: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MAX15104EWL+T |
| Utvidgad beskrivning: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0.6 V ~ 5.2 V 2A 15-WLP (2.65x1.57) |
| Beskrivning: | IC REG LDO ADJ 2A 15WLP |
| Aktuell - utgång: | 2A |
| Aktuell - Gräns (Min): | - |
| Email: | [email protected] |