köpa MAX17115ETJ+ med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.5 V ~ 6 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 15 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | MAX17115ETJ+ |
| Utvidgad beskrivning: | TFT-LCD Panels: Gamma Buffer, VCOM Driver PMIC 32-TQFN-EP (5x5) |
| Beskrivning: | IC REG INTERNAL BOOST 32TQFN |
| Nuvarande - Tillförsel: | 2.5mA |
| tillämpningar: | TFT-LCD Panels: Gamma Buffer, VCOM Driver |
| Email: | [email protected] |