köpa MAX17600ATA+T med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 4 V ~ 14 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 8-TDFN-EP (3x3) |
| Serier: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 40ns, 25ns |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 8-WDFN Exposed Pad |
| Andra namn: | MAX17600ATA+T-ND MAX17600ATA+TTR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Antal drivrutiner: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MAX17600ATA+T |
| Logisk spänning - VIL, VIH: | 0.8V, 2.1V |
| Inmatningstyp: | Inverting |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Utvidgad beskrivning: | Low-Side Gate Driver IC Inverting 8-TDFN-EP (3x3) |
| Driven konfiguration: | Low-Side |
| Beskrivning: | IC MOSFET DRVR 4A DUAL 8TDFN |
| Aktuell - Peak Output (Källa, Sink): | 4A, 4A |
| Kanaltyp: | Independent |
| Email: | [email protected] |