köpa MAX3107EAG+ med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.35 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 24-SSOP |
| standarder: | - |
| Serier: | - |
| Protokoll: | RS232, RS485 |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | MAX3107EAG+ |
| Gränssnitt: | I²C, SPI, UART |
| Fungera: | Controller |
| Utvidgad beskrivning: | RS232, RS485 Controller I²C, SPI, UART Interface 24-SSOP |
| Beskrivning: | IC UART SPI/I2C 128 FIFO 24SSOP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 650µA |
| Email: | [email protected] |