köpa MAX3110EENI med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 28-PDIP |
| standarder: | - |
| Serier: | - |
| Protokoll: | RS232, RS485 |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 28-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MAX3110EENI |
| Gränssnitt: | SPI, UART |
| Fungera: | Controller |
| Utvidgad beskrivning: | RS232, RS485 Controller SPI, UART Interface 28-PDIP |
| Beskrivning: | IC UART SPI COMPAT 28-DIP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 600µA |
| Email: | [email protected] |