köpa MAX3262CAG med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 5V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 24-SSOP |
| Slew Rate: | - |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Utmatningstyp: | - |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MAX3262CAG |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose Amplifier 1 Circuit 24-SSOP |
| Beskrivning: | IC AMP HS LIMITING 1GBPS 24-SSOP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 60mA |
| Ström - Utgång / kanal: | - |
| Förstärkare Typ: | General Purpose |
| -3db bandbredd: | 810MHz |
| Email: | [email protected] |