köpa MAX395CWG+T med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel (V +): | 2.7 V ~ 16 V |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel, Dual (V ±): | ±2.7 V ~ 8 V |
| Byt tid (Ton, Toff) (Max): | 400ns, 400ns |
| Byt krets: | SPST - NO |
| Leverantörs Device Package: | 24-SOIC |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Andra namn: | MAX395CWG+T-ND MAX395CWG+TTR |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 100 Ohm |
| Antal kretsar: | 8 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 1:1 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | MAX395CWG+T |
| Utvidgad beskrivning: | 8 Circuit IC Switch 1:1 100 Ohm 24-SOIC |
| Beskrivning: | IC SWITCH OCTAL SPST 24SOIC |
| Nuvarande - Läckage (IS (av)) (Max): | 100pA |
| Överhörning: | -90dB @ 100kHz |
| Laddningsinjektion: | 2pC |
| Kanal-till-kanal matchning (ΔRon): | 5 Ohm (Max) |
| Kanalkapacitans (CS (av), CD (av)): | 2pF, 2pF |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |