köpa MAX40100ANT+ med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 1.6 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 6-WLP (1.07x0.73) |
| Slew Rate: | 0.7 V/µs |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Cut Strip |
| Förpackning / fall: | 6-UFBGA, WLBGA |
| Utmatningstyp: | Rail-to-Rail |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MAX40100ANT+ |
| Gain Bandwidth Product: | 1.5MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Zero-Drift Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 6-WLP (1.07x0.73) |
| Beskrivning: | IC OPAMP LOW NOISE/POWER 6WLP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 66µA |
| Ström - Utgång / kanal: | - |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 80pA |
| Förstärkare Typ: | Zero-Drift |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |