köpa MAX44206AUA+ med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 2.7 V ~ 13.2 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 200µV |
| Leverantörs Device Package: | 8-uMax-EP |
| Slew Rate: | 180 V/µs |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | - |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | MAX44206AUA+ |
| Gain Bandwidth Product: | 400MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Differential Amplifier 1 Circuit 8-uMax-EP |
| Beskrivning: | IC OP AMP 400MHZ 8UMAX |
| Nuvarande - Tillförsel: | 3.7mA |
| Ström - Utgång / kanal: | 60mA |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 30nA |
| Förstärkare Typ: | Differential |
| -3db bandbredd: | 180MHz |
| Email: | [email protected] |