köpa MAX6034AEXR33+T med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | 3.3V |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | - |
| Spänning - ingång: | 3.5 V ~ 5.5 V |
| Tolerans: | ±0.2% |
| Temperaturkoefficient: | 30ppm/°C |
| Leverantörs Device Package: | SC-70-3 |
| Serier: | - |
| Referenstyp: | Series |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | SC-70, SOT-323 |
| Utmatningstyp: | Fixed |
| Andra namn: | MAX6034AEXR33+ MAX6034AEXR33+TTR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Buller - 10Hz till 10kHz: | 88µVrms |
| Buller - 0,1Hz till 10Hz: | 73µVp-p |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MAX6034AEXR33+T |
| Utvidgad beskrivning: | Series Voltage Reference IC ±0.2% 1mA SC-70-3 |
| Beskrivning: | IC VREF SERIES 3.3V SC70 |
| Nuvarande - Tillförsel: | 125µA |
| Aktuell - utgång: | 1mA |
| Nuvarande - Katod: | - |
| Email: | [email protected] |