köpa MAX8731ETI+ med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Max): | 26V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 28-TQFN (4x4) |
| Serier: | - |
| Programmerbara funktioner: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal celler: | 1 ~ 4 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MAX8731ETI+ |
| Gränssnitt: | I²C |
| Felskydd: | Over Current, Short Circuit |
| Utvidgad beskrivning: | Charger IC Multi-Chemistry 28-TQFN (4x4) |
| Beskrivning: | IC CHRG BAT SMBUS 28-TQFN |
| Nuvarande - Laddning: | Constant - Programmable |
| Laddningsström - Max: | 8A |
| Batterispänning: | 16.8V |
| Batterikemi: | Multi-Chemistry |
| Email: | [email protected] |