köpa MAX9509ATA+T med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 1.7 V ~ 2.63 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 8-TDFN-EP (2x2) |
| Slew Rate: | 43 V/µs |
| Serier: | DirectDrive® |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | - |
| Andra namn: | MAX9509ATA+T-ND MAX9509ATAT |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MAX9509ATA+T |
| Beskrivning: | IC AMP VIDEO FILTER 8-TDFN |
| Nuvarande - Tillförsel: | 3.1mA |
| Ström - Utgång / kanal: | 82mA |
| tillämpningar: | Filter |
| -3db bandbredd: | 10MHz |
| Email: | [email protected] |