köpa MAX9706ETX+ med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Typ: | Class D |
| Leverantörs Device Package: | 36-TQFN (6x6) |
| Serier: | DirectDrive® |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 36-WFQFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones and Subwoofer |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max utgångseffekt x Kanaler @ Ladda: | 2.3W x 3 @ 4 Ohm; 95mW x 2 @ 16 Ohm |
| Tillverkarens varunummer: | MAX9706ETX+ |
| Funktioner: | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Utvidgad beskrivning: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones and Subwoofer Class D 36-TQFN (6x6) |
| Beskrivning: | IC AMP AUDIO 2.3W STER+1 36TQFN |
| Email: | [email protected] |