köpa MAX9722BEUE+ med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.4 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Typ: | Class AB |
| Leverantörs Device Package: | 16-TSSOP |
| Serier: | DirectDrive® |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Utmatningstyp: | Headphones, 2-Channel (Stereo) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max utgångseffekt x Kanaler @ Ladda: | 130mW x 2 @ 32 Ohm |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | MAX9722BEUE+ |
| Funktioner: | Depop, Differential Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Utvidgad beskrivning: | Amplifier IC Headphones, 2-Channel (Stereo) Class AB 16-TSSOP |
| Beskrivning: | IC AMP AUDIO .13W STER 16TSSOP |
| Email: | [email protected] |