köpa MAX9850ETI+T med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 1.8 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Typ: | Class AB |
| Leverantörs Device Package: | 28-TQFN (5x5) |
| Serier: | DirectDrive® |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Headphones, 2-Channel (Stereo) |
| Andra namn: | MAX9850ETI+T-ND MAX9850ETI+TTR MAX9850ETIT |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max utgångseffekt x Kanaler @ Ladda: | 95mW x 2 @ 16 Ohm |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | MAX9850ETI+T |
| Funktioner: | DAC, Depop, Digital Inputs, I²C, I²S, Line Level Inputs and Outputs, Mute, Shutdown, Volume Control |
| Utvidgad beskrivning: | Amplifier IC Headphones, 2-Channel (Stereo) Class AB 28-TQFN (5x5) |
| Beskrivning: | IC AMP AUDIO .095W STER 28TQFN |
| Email: | [email protected] |