köpa MAX9921AUB+ med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Hall Effect Sensor |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 10-uMAX |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Utmatningstyp: | Logic |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 14 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | MAX9921AUB+ |
| Gränssnitt: | 2-Wire |
| Inmatningstyp: | Voltage |
| Beskrivning: | IC SENSOR HALL EFFECT 10-MSOP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 1.3mA |
| Email: | [email protected] |