köpa MBA02040C3401FC100 med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±50ppm/°C |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm) |
| Serier: | MBA/SMA 0204 - Professional |
| Motstånd (ohm): | 3.4k |
| Power (Watts): | 0.4W |
| Förpackning: | Tape & Box (TB) |
| Förpackning / fall: | Axial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 155°C |
| Antal uppsägningar: | 2 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MBA02040C3401FC100 |
| Höjd - Sittande (Max): | - |
| Funktioner: | Automotive AEC-Q200 |
| Felaktighet: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 3.4k Ohm ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Thin Film |
| Beskrivning: | RES 3.4K OHM 0.4W 1% AXIAL |