MCMX60D5
MCMX60D5
Artikelnummer:
MCMX60D5
Tillverkare:
Crydom
Beskrivning:
RELAY SSR SIP 5A
Datablad:
1.MCMX60D5.pdf2.MCMX60D5.pdf
Introduktion
köpa MCMX60D5 med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänning - Last:0 ~ 60 V
Spänning - ingång:3 ~ 10VDC
Avslutningsstil:PC Pin
Leverantörs Device Package:4-SIP
Serier:MCMX
Relä typ:Relay
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:4-SIP
Utmatningstyp:DC
Andra namn:CC2441
MCMX60D5-ND
On-State Resistance (Max):100 mOhm
Monteringstyp:Through Hole
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:3 Weeks
Tillverkarens varunummer:MCMX60D5
Ladda ström:5A
Utvidgad beskrivning:Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP
Beskrivning:RELAY SSR SIP 5A