MCX240D5
MCX240D5
Artikelnummer:
MCX240D5
Tillverkare:
Crydom
Beskrivning:
RELAY SSR DC 240V 5A AC OUT SIP
Datablad:
1.MCX240D5.pdf2.MCX240D5.pdf3.MCX240D5.pdf
Introduktion
köpa MCX240D5 med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänning - Last:12 ~ 280 V
Spänning - ingång:3 ~ 15VDC
Avslutningsstil:PC Pin
Leverantörs Device Package:4-SIP
Serier:MCX
Relä typ:Relay
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:4-SIP
Utmatningstyp:AC, Zero Cross
Andra namn:CC1602
MCX240D5-ND
On-State Resistance (Max):-
Monteringstyp:Through Hole
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:3 Weeks
Tillverkarens varunummer:MCX240D5
Ladda ström:5A
Utvidgad beskrivning:Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP
Beskrivning:RELAY SSR DC 240V 5A AC OUT SIP