köpa MS22 22103 med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±25% |
|---|---|
| Serier: | MegaSurge™ |
| R @ Current: | 1.40 Ohm |
| R 25 ° C: | 220 Ohm |
| Förpackning: | Bulk |
| Andra namn: | 570-1008 MS2222103 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 10 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | MS22 22103 |
| Spridning av bly: | 0.307" (7.80mm) |
| Utvidgad beskrivning: | Inrush Current Limiter 220 Ohm Ohm ±25% 0.787" (20mm) |
| Diameter: | 0.787" (20mm) |
| Beskrivning: | ICL 220 OHM 25% 3.5A 20MM |
| Ström - Stabil max: | 3.5A |
| godkännanden: | UL |
| Email: | [email protected] |