köpa MS35 1R040 med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | - |
|---|---|
| Serier: | MegaSurge™ |
| R @ Current: | 0.012 Ohm |
| R 25 ° C: | 1 Ohm |
| Förpackning: | Bulk |
| Andra namn: | 570-1025 MS351R040 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 10 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | MS35 1R040 |
| Spridning av bly: | 0.748" (19.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | Inrush Current Limiter 1 Ohm Ohm 1.38" (35mm) |
| Diameter: | 1.38" (35mm) |
| Beskrivning: | ICL 1 OHM 40A 35MM |
| Ström - Stabil max: | 40A |
| godkännanden: | - |
| Email: | [email protected] |