köpa MXSMCG28A med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Reverse Standoff (Typ): | 28V |
|---|---|
| Spänning - Klämma (Max) @ Ipp: | 45.4V |
| Spänning - Uppdelning (Min): | 31.1V |
| Envärdiga kanaler: | 1 |
| Typ: | Zener |
| Leverantörs Device Package: | SMCG (DO-215AB) |
| Serier: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 1500W (1.5kW) |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | DO-215AB, SMC Gull Wing |
| Andra namn: | 1086-14295 1086-14295-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MXSMCG28A |
| Beskrivning: | TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO215AB |
| Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 33A |